błyszczyk

Błyszczyk Effet 3D Max 8h - 16 Prune Exquisite - od Bourjois

8/03/2012 AngelikaK 0 Comments

Obiecałam Wam recenzję Błyszczyka Effet 3D Max 8h Bourjois, kolor 16 Prune Exquisite, ktory miałam okazję testować dzięki serwisowi BANGLA.Opakowanie zachwyca od pierwszego wejrzenia! Jest bardzo eleganckie, dobrze wyprofilowane, idealnie trzyma się w dłoni i nie wyślizguje. W dodatku kolor opakowania prawie idealnie odzwierciedla kolor błyszczyka.

Błyszczyk jest bardzo gęsty i nie wylewa się z opakowania. Aplikator jest miękki, płaski i zupełnie inny od dotychczas spotykanych. A zapach błyszczyka jest po prostu boski! To wszystko sprawia, że błyszczyk Bourjois Effet 3D Max 8h jest bardzo wygodny i przyjemny w użytkowaniu.
Błyszczyk nie zbiera się w kącikach ust, nie ma drobinek brokatu, nie zauważyłam też uczucia pieczenia, swędzenia i innych niedogodności po nałożeniu błyszczyka na usta. Po wielu dniach stosowania nie wysusza ust, co niestety czasem się zdarzało z błyszczykami innych firm. Natomiast idealnie wygładza usta i sprawia, że wyglądają pięknie i zdrowo.
Testowany kolor 16 Prune exquisite jest bardzo intensywny, a na ustach wygląda pięknie. Sama nie zdecydowałabym się na taki odcień, ale dzięki testowaniu wiem, że jest dla mnie idealny!


Niestety trwałość nie jest taka rewelacyjna, jak zapewnia producent: "8 godzinny kolor i blask bez konieczności poprawek". Błyszczyk testowałam w różnych okolicznościach. Maksymalny czas trwałości na moich ustach to 3 godziny. Po tym czasie kolor nieco zbladł, intensywność połysku zmalała.


Zobacz także:

0 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .