Benc

Nestle mySpring® i wyniki testowania.

11/16/2012 AngelikaK 4 Comments

Pamiętacie TEN POST? Obiecałam Wam pełną recenzję przetestowanego dystrybutora wody mySpring® . Ponieważ wyniki już ogłoszono, mogę się podzielić swoimi uwagami.

Do testów przeznaczono 11-litrową butlę wody, którą zużyliśmy w ciągu niepełnych 7 dni. 
Cóż mogę napisać o urządzeniu?
mySpring®  ma bardzo przyjemny, nowoczesny wygląd oraz kompaktowe wymiary. Jest też w miarę lekki. Ze względu na swój kształt bez problemu można go utrzymać w należytej czystości. Bez większego problemu znalazłam dla niego miejsce na blacie w mojej ciasnej kuchni. 
Kolor, jaki wybrałam, to szary - jest dość nowoczesny i neutralny.

Obsługa dystrybutora mySpring® jest naprawdę dziecinnie prosta. Wystarczy lekko nacisnąć dźwignię, by woda zaczęła lać się strumieniem. Poradziła sobie z tym nawet nasza 2-letnia córeczka, która bardzo chętnie podchodziła i lała do swojego kubeczka wodę prosto z dystrybutora. Chcąc ugasić pragnienie do wyboru mamy wodę w temperaturze pokojowej (jasnoniebieski przycisk) i schłodzoną (ciemnoniebieski). Z tyłu urządzenia umiejscowiono pokrętło, które pozwala nam regulować temperaturę chłodzenia wody. Ustawiona na max jest naprawdę lodowata! Idealna na lato :) Zimą wystarczy ustawić na minimum chłodzenia.Nadmiar wody zatrzyma zbiorniczek, który znajdziemy tuż pod tacką na szklankę. Możemy go bardzo łatwo wyjąć i osuszyć.

Dystrybutor jest dość cichy (słychać lekkie buczenie) i nawet w trakcie schładzania wody (wówczas pracuje nieco głośniej), nie przeszkadzało nam w ciągu dnia. 

Poza tym mając taki dystrybutor i zapas wody w domu, nie musimy już martwić się o noszenie plastikowych butelek ze sklepu, ani też o ich prawidłową utylizację. Wodę dostarczy nam Dostawca i zabierze przy okazji puste butle. Proste, wygodne i ekologiczne!


Kilka słów o wodzie....
Przez te kilka dni mieliśmy okazję testować wodę źródlaną Nestle Aquarel. Bardzo nam posmakowała. Cieszę się, że to akurat ta woda jest dostarczana wraz dystrybutorem mySpring®.


***
Niestety mySpring® ma jedną wadę. Dość istotną, niestety. Urządzenie musi być włączone do prądu, nie tylko w celu schłodzenia wody, ale przede wszystkim, jeśli chcemy nalać z niego wody, niezależnie od tego, czy ma być schłodzona, czy ta w temp. pokojowej. Gdy w czasie kilkugodzinnej awarii zasilania chciałam napić się wody, musiałam sięgnąć po tradycyjną butelkę. 


Podsumowując, cieszę się, że mieliśmy możliwość przetestowania dystrybutora wody mySpring®. Zawsze marzyłam o takim urządzeniu w domu... 

A na koniec..... 
W czwartek rano otrzymałam wiadomość, z której wynika, że dystrybutor mySpring® zostanie z nami na dłużej! Nieskromnie dodam, że moja recenzja okazała się tą zwycięską :) BARDZO się cieszę!!! I dziękuję portalowi Benc oraz firmie Nestle za takie wyróżnienie :)

Zobacz także:

4 komentarze:

 1. No zdecydowanie gratuluję Angeliko.....:)))
  Masz świetne testowanie....:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No to gratulacje.
  U mnie by się nie zmieścił, bo kuchnia maluteńka, ale widzę, że fajny gadżet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś otagowana na moim blogu: kosmetyki-w-mojej-szafie.blogspot.com
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .