Rexona

Nadchodzące wydarzenia: Rexona Fresh Party i Rexona Stay Dance

7/24/2015 AngelikaK 4 Comments

Wszystkim, którzy spędzają lub planują spędzić urlop nad morzem, zazdroszczę ogromnie. Nie z powodu samego faktu wypoczywania, ale dlatego, że kocham nasze polskie morze. Szczególnie silnie jestem związana z Trójmiastem. I to właśnie tam szykuje się w najbliższym czasie kilka imprez, na które z przyjemnością bym się wybrała. 

Marka Rexona organizuje 31 lipca 2015 imprezę Rexona Fresh Party - coś dla miłośników muzyki klubowej. Start o godz. 20:00. Główną gwiazdą wieczoru będzie Jerry Ropero – DJ i producent muzyczny z Belgii, który na swoim koncie ma takie hity jak: "Coracao", "the Storm" czy "Gipsy Woman". Oprócz tego świetną zabawę w klubowych rytmach przez całą noc zapewnią: Jordy Jay, Milkwish, Mibro, Neevald, Pequeno, Matush. Na imprezie nie zabraknie również gwiazd – swoją obecność zapowiadają: Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka czy Natalia Siwiec.

Więcej o imprezie przeczytacie na stronie wydarzenia na facebooku: 

źródło: https://www.facebook.com/events/103817723300642/


A już następnego dnia - 1 sierpnia 2015 - Rexona Stay Dance, czyli plażowy trening tańca z gwiazdami You Can Dance! Laureaci YCD – Brian Poniatowski i Natalia Gap zaproszą plażowiczów i gwiazdy do wspólnej zabawy podczas treningu Rexona Stay Dance zaaranżowanego w strefie Fit & Family na sopockiej plaży.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/469190713243649/

A wszystko to w ramach kampanii Rexony promującej jedyne w Polsce antyperspiranty z technologią motionsense™Przełomowa technologia sprawia, że uwalniają świeżość przy każdym ruchu, gwarantując komfort i ochronę przed poceniem. 


Wybieracie się na którąś z imprez? ♫♫♫
#rexonafreshparty
‪#‎rexonastaydance


Zobacz także:

4 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .