morze

Nadmorskie klimaty... Wspomnienia z wakacji. Łeba.

7/23/2016 AngelikaK 6 Comments

Półmetek wakacji.Wiele z Was ma już swoje tegoroczne wczasy za sobą, część z Was właśnie wypoczywa, zaś inni jeszcze czekają na wymarzony odpoczynek. My zaliczamy się do tej ostatniej grupy.

Niestety, w tym roku nie udało nam się wyjechać na żaden dłuższy lub krótszy wypoczynek. A już nawet 3 lub 4 dni poza domem pozwalają odpocząć, odreagować, nabrać dystansu i naładować akumulatory. Usilnie jednak pracujemy nad tym, by rzucić wszystko i wyjechać, choćby na przedłużony weekend. Gdzieś daleko stąd...

Dzisiejszy post, to wspomnienie zeszłorocznego, bardzo krótkiego, bo zaledwie 6 dniowego, urlopu w Łebie. Wybraliśmy się tam, jak zwykle spontanicznie, niemal z dnia na dzień, w ostatnim tygodniu sierpnia.
Ponieważ jednak była to nasza kolejna taka wycieczka w ciągu roku, te kilka dni w zupełności wystarczyło, by zregenerować siły.

W tej części Pomorza byłam po raz pierwszy. I na pewno nie ostatni. Zachwyciłam się... Piękną plażą, wspaniałymi krajobrazami, ciekawą okolicą, w której nie sposób nudzić się nawet, gdy pada deszcz. 
Jeżeli jeszcze tam nie byliście - polecam. Uprzedzam jednak, że to miejsce dla osób, którym nie są straszne tłumy turystów. 

Miłego oglądania!

 

 


Powroty do domu bywają trudne....

Zobacz także:

6 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .