nowości

Idzie NOWE!

11/01/2016 AngelikaK 13 Comments

Oto ten dzień, w którym mogę pochwalić się Wam nowym, odświeżonym wyglądem bloga:


Dla przypomnienia - tak było jeszcze dziś:

 


Te wszystkie zmiany, które tu zaszły, to zasługa kochanej Karolinki, która od dawna motywowała mnie do działania i która bez żadnego "ale" odczarowała to miejsce w mgnieniu oka, sprawiając mi tym samym ogromną niespodziankę. Dziękuję jeszcze raz z całego serducha! ♥

Ponieważ jeszcze nie wszystko działa, jak powinno (konieczne są zmiany kosmetyczne w archiwum) i nie wszystkie zdjęcia są dostępne (straciłam ponad 1000 zdjęć), proszę o odrobinę cierpliwości, bym mogła wszystko dopiąć na ostatni guzik i uporządkować co nieco ;)

Chciałam Wam jednak pokazać Wam nową odsłonę bloga, bo jest to też dla mnie taki mały prezent urodzinowy. Nowy start. Chcę ruszyć z nową energią i nowymi pomysłami. Ale nie uda mi się to bez Waszego wsparcia. Wierzę, że w takim pięknym otoczeniu i  z wiernymi czytelnikami będzie to dużo przyjemniejsze. 

Zapraszam Was koniecznie do Karoliny, gdzie trwa akcja "Piękna jesienią" oraz na stronę Karografia, gdzie możecie zamówić nowy szablon dla Waszego bloga. Wszak każdemu przyda się czasami jakaś zmiana, prawda? ;-)

Pozdrawiam ciepło i zapraszam do obserwowania. Nowości z pewnością nie zabraknie.Zobacz także:

13 komentarzy:

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .