Boże Narodzenie

Świąteczne przemyślenia. Priorytety. Przegląd świątecznych reklam. Życzenia.

12/23/2016 AngelikaK 10 Comments

Każdego roku o tej porze obiecuję sobie, że TYM razem ze wszystkim zdążę, wyprzedzę innych i gdy nadejdą Święta, będę tylko wypoczywać, a całe to szaleństwo przygotowań, gonitwa z czasem (sama nie wiem po co?), jakimś cudem mnie ominie...
Piękne marzenia, prawda? 
Szkoda, że nie udało się ich jeszcze nigdy, nikomu (kogo znam osobiście), zrealizować.
Znacie to?

Tymczasem człowiek męczy się, śpieszy, biega... i w szale tych świątecznych przygotowań zapomina o najważniejszym - że nie chodzi o to, by wszystko było idealne. Nic się nie stanie, jeżeli zabraknie pierogów (to znaczy, że smakowały), a choinka jest 'krzywo ubrana' (czyli oryginalna!). Bo przecież najważniejszy w tym okresie jest czas spędzony z rodziną i to właśnie CZAS jest najcenniejszym darem, jaki możemy sobie nawzajem ofiarować. Pamiętajmy o tym.

Nie każdy potrafi sobie wyobrazić, że można spędzić Święta inaczej, niż przy suto zastawionym stole, z jedzeniem, którym spokojnie można wykarmić kilka rodzin, które po Świętach i tak zostaje w ogromnych ilościach i którego nikt już nie chce jeść... Niektórym ludziom trudno też zrozumieć, że prezenty są miłe, lecz nie one decydują o tym, czy Święta były udane, czy nie, więc można się bez nich obejść. Bo w życiu ważne są priorytety...


Zebrałam dla Was kilka świątecznych reklam, które zobrazują, co miałam na myśli... Chociaż zwykle omijam reklamy w TV szerokim łukiem, to te warto obejrzeć. Są niestandardowe i dają do myślenia. Niektóre z nich wyciskają łzy, a inne rozśmieszają. Miłego oglądania! 
Wesołych Świąt!!


fot. studiomilosc.pl

Zobacz także:

10 komentarzy:

 1. Masz całkowitą rację. W tych dniach to bliscy nam ludzie są najważniejsi a nie ilość jedzenia na stole. Reklama EDEKA ciągle mnie wzrusza.
  Wesołych świąt kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam reklamę Huawei i Allegro, są mistrzowskie : to prawda że często zapominamy o tym co najważniejsze w tych świętach ;) Wesołych świąt kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóe reklamy są przytłaczające

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdeczne życzenia noworoczne :) Dziękuję za kartkę świąteczną, jaki miły gest, żałuję, że sama o tym nie pomyślałam...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja na szczęście jestem konsekwentna w swoich planach.. ale nie zapominam o relax-ie :)
  udanej zabawy sylwestrowej :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mądry tekst, z którym zgadzam się w całości, a reklamy są kapitalne. W ogóle świąteczne spoty to jedne z moich ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdanie- Czas jest najlepszym darem ;-) Dokładnie, jeśli ktoś daje nam swój czas, daje nam najlepszy prezent!Nigdy tego czasu nie odzyska :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mi w tym roku udało się odpuścić :) A może to wynik tego, ze Święta przypadły na weekend i nie trzeba było w sobotę siedzieć w pracy :) Tak czy siak, w tym roku nie było pośpiechu, stresu jak i niepotrzebnych nerwów. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. W tym roku ukazało się wiele pięknych reklam, np. jak ta z Allegro czy Huawei.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Posty zawierające linki oraz reklamę będą usuwane.
Zostawiając komentarz akceptujesz Politykę prywatności .